#1 2008-04-12 14:27:06

Skeleton

Cywil

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 10
Punktów :   

Skeleton

Kolej na mnie...na imię mam Michał, lat 19. Mieszkam w pięknej, malowniczej miejscowości (ok. 1,5 tys. mieszkańców) pomiędzy Kaliszem i Ostrowem Wielkopolskim. Czym się zajmuję...studiuję dziennie na pierwszym roku (ponoć najtrudniejszym ) w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. W wolnych chwilach imprezuje :chleje, kibicuję Lech Poznań, Stal Ostrów Wlkp.,  Intar Ostrów Wlkp. dziewczyny nie posiadam, toteż resztę wolnego czasu przeznaczam na ogejm Gram w to od nie pamiętam kiedy poprzednie konto na u1 udało mi sie sprzedać za 80 zeta wtedy myślałem, że to już będzie koniec z tym nałogiem. Niestety, chcąc - nie chcąc, Vulture "załatwił" mi konto na u29 na którym gram do dzisiaj już przez dobry rok. Na u1 gram na razie bez większego zobowiązania, chciałem spróbować czegoś nowego, co nie znaczy że nie mam zamiaru zawojować tego uniwersum kończę już tą rozpiskę, czas przygotować się na 'derby Polski', dzisiaj legia polegnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.warcraft3bn.pun.pl www.gik2010.pun.pl www.panorama.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl