Star .X.

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-09 09:46:24

Vulture

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 23
Punktów :   

Vulture

Ahoj Ludziska !!!
Mam na imię Marcin, mieszkam sobie w Krakowie na 11 piętrze skąd widze wszystko i wszystkich, moja dziewczyna nie raz mówi do mnie że jestem społeczniakiem ^^ Czesto palę w oknie i no nie raz widziałem różne dziwne sytuacje, ktoś spi w koszulce na mrozie, sikające dziewczyny, okradanie samochodu hehe.
Na codzień staram się nie odstawać z tłumu, uczęszczam do zasadniczej szkoły zawodowej, jestem na ostatnim jej roku, oczywiście ze ide dalej, nie pytajcie Cóż, wzywa mnie już wojsko, mam zamiar isć lecz dopiero po szkole, szykuje się desant ale z własnej woli, odmówiłem kierowcy/pojazdom zmechanizowanym.
Mam kochającą dziewczynę z którą lubie podróżować, w wakacje bylismy np w Norwegii hehe
Grę w ogame zaczołem około dwóch lat temu na uni 29, następnie uni 23 a na koniec 42 i 1, wszędzie byłem w zajebistych sojuszach, ludzie wspaniali, do dziś utrzymuje z nimi kontakt, grafik z uni 42 robił mi np sygne na forum którą widzicie na końcu tego posta.
Moimi wzorami w grze byli :
White Star Warior ( WSW ) z uni 23 podglądałem go no ^^
Uni 29 : Krecix, Ardiano, tym osobą zawdzięczam całe moje doświadczenie, gracze top 10 zajeli się takim noobem z top 600 i doprowadzili go na sam szczyt, dzięki chłopaki...
Uni 42 było dla mnie przykre, przez bug z przeskakującymi planetami usunołem sobie konto top 150 flota top 35, masakra, do dzisiaj nie stanołem na nogi, wzorów tam nie miałem raczej samych wrogów
no i UNI 1 gdzie moim wzorem będzie cały sojusz .X.
W ogame zaistniałem w wielu ST, min top 10 solo uni 29, ostatnio czasu coraz mniej na naukę, obowiązków przybywa, takie jest życie, nie zamierzam jednak kończyć bo fakt, wolny czas nie znaczy ze ma sie zawsze cos do roboty. W te wakacje jednak nie bedziecie mnie widzieć około 3 miesięcy, konto przejmie bardzo doświadczona w grze osoba ale obiecuje ze gościa też polubicie Co jeszcze mogę dodać, wysoki nie jestem ale moze jakies zdolności przywódcze mam, Bonaparte też był niski hehe
Bardzo lubie dobre obiady powaznie ale to jedna z moich codziennych pasji pijam piwo TYSKIE, Voodka narazie na bok poniewarz lecze się na wrzody nie raz troche zapiecze jak sobie banie strzel ale cóż, codziennosc polaka
Czesto mam popitówy więc wracam w złym stanie ale nie raz po pijaku robiłem zajebiste ST, to działa !!! (nocą).
Kibicuję Arce Gdyni, Wisły nie lubię hehe  a że jestem z Krakowa to i Cracovi nie kibicuję ;p
Również wzorem są dla mnie w Rugby a w hokeju jednak Cracovia
Czesto trenuje sobie Box, sam od siebie ale podpatruje bardzo duzo walk no i próbuję jakies tam triki bajery,  wiem ze najgorszy nie jestem bo w klasie czesto się moncimy na Wf-ie i całkiem dobrze mi idzie
Cóż lubię "ZIOŁO" lecz jestem na tyle silny psychicznie ze nie moge się uzaleznić raz, 2x w roku lubie sobie zrobić maraton kilkodniowy ale nie więcej Nie lubie Policji, kanarów też ale kartotek nie mam. Lubie tatuaże, sam mam nawet na łydce jeden, dosyć spory jak na swoją kategorię, planuje sobie odstrzelić następny na ręce między łokciem a dłonią ..... Co do sportu, wracajac, moje nazwisko nosi jeden z siatkarzy reprezentacji polskiej ;p
Więcej Grzechów nie pamiętam no prócz tego że palę


http://img371.imageshack.us/img371/8775/vulturehf6sw4.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogowisko.pun.pl www.shinobi-game.pun.pl www.lks-dab.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.fansite.pun.pl